slovenski cvetlični med, medex, 900 g
Spar
Mercator
Tuš

medex

slovenski cvetlični med, medex, 900 g

Pakiranje: 900 g

od14,49 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 14,49–20,49 € · prihranite do 6,00 €

Cena na enoto: od 16,10 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

16,59 €14,49 €-13%

16,10 €/kg

Spar

Spar

Ni na zalogi

16,59 €+33%

18,43 €/kg

cvetlični med, medex, 900g

Tuš

Tuš

Na zalogi

20,49 €

22,77 €/kg

Med cvetlični Slovenski, 900g