tuna solata dalmatina, eva, 160g
Spar
Mercator
Tuš

eva

tuna solata dalmatina, eva, 160g

Pakiranje: 160 g

od3,49 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 21,81 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,49 €

21,81 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,49 €

21,81 €/kg

tuna solata mexicana, eva, 160 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,49 €

21,81 €/kg

Solata tuna Eva, Mexicana, 160g