goveja juha s testeninami, knorr, 101g
Spar
Mercator
Tuš

knorr

goveja juha s testeninami, knorr, 101g

Pakiranje: 101 g

od1,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,19–1,59 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 11,78 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,59 €1,19 €-25%

11,78 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,59 €

15,74 €/kg

goveja juha s testeninami, knorr, 101 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,59 €

15,74 €/kg

Juha Knorr, goveja s testeninami, 101 g