omaka hot tortilja dip, cantina mexicana, 190 g
Mercator
Tuš

cantina mexicana

omaka hot tortilja dip, cantina mexicana, 190 g

Pakiranje: 190 g

od1,84 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 1,84–4,19 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 9,68 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,84 €

9,68 €/kg

OMAKA TORTILLA CHUNKY 190g HOT ASIANA

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,19 €

22,05 €/kg