ribani sir mozzarella, galbani, pakiran, 150 g
Spar
Mercator
Tuš

galbani

ribani sir mozzarella, galbani, pakiran, 150 g

Pakiranje: 150 g

od2,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 19,93 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,99 €+3%

19,93 €/kg

ribani sir mozzarella, galbani, 150g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €

19,93 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,99 €+33%

19,93 €/kg

Sir Mozzarella Galbani, ribana, 150 g