polenta 3 žita koruza, ajda in pira, zlato polje, 450g
Spar
Mercator
Tuš

zlato polje

polenta 3 žita koruza, ajda in pira, zlato polje, 450g

Pakiranje: 450 g

od2,27 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,27–2,39 € · prihranite do 0,12 €

Cena na enoto: od 5,04 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,27 €

5,04 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,29 €

5,09 €/kg

polenta 3 žita, zlato polje, 450 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,39 €

5,31 €/kg

Polenta 3 žita, Zlato polje, 450 g