ketchup pizza, natureta, 500g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

ketchup pizza, natureta, 500g

Pakiranje: 500 g

od2,25 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 2,25–2,39 € · prihranite do 0,14 €

Cena na enoto: od 4,50 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,25 €

4,50 €/kg

Ketchup Natureta, pizza, 500 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,39 €

4,78 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,39 €

4,78 €/kg

paradižnikov pizza ketchup, natureta, 500 g