bonboni, pocket coffe, 62,5 g
Spar
Mercator

pocket coffee

bonboni, pocket coffe, 62,5 g

Pakiranje: 63 g

od1,79 €najceneje v Spar

2 trgovini · 1,79–1,99 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 28,64 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,79 €+67%

28,64 €/kg

čokoladne praline pocket coffee, ferrero, 5/1, 62,5g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €+11%

31,84 €/kg