sir ementalec, v rezinah, zelene doline, pakirano, 150 g
Spar
Mercator
Tuš

zelene doline

sir ementalec, v rezinah, zelene doline, pakirano, 150 g

Pakiranje: 150 g

od3,39 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,39–3,59 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 22,60 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,39 €

22,60 €/kg

trdi sir ementalec, rezine, zelene doline, 150g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,39 €

22,60 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,59 €

23,93 €/kg

Sir Ementalec Zelene Doline, trdi, rezine, izbrana kakovost, 150 g