instant puding čokolada hi protein, dolcela, 35g
Spar
Mercator
Tuš

dolcela

instant puding čokolada hi protein, dolcela, 35g

Pakiranje: 35 g

od1,09 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,09–1,29 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 31,14 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,09 €

31,14 €/kg

Puding Dolcela, Hi protein, čokolada, 35 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,29 €

36,86 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,29 €

36,86 €/kg

beljakovinski puding v prahu hi-protein, čokolada, dolcela, 35 g