pizza piccolissima s šunko, dr. oetker, zamrznjeno, 288 g
Mercator
Tuš

dr.oetker ristorante

pizza piccolissima s šunko, dr. oetker, zamrznjeno, 288 g

Pakiranje: 288 g

od3,89 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 3,89–5,19 € · prihranite do 1,30 €

Cena na enoto: od 13,51 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

3,89 €

13,51 €/kg

Pizza Ristorante, Piccolissima, šunka, 288 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,19 €

18,02 €/kg