kašica iz jabolk, sliv in hrušk frutek, fructal, 100g
Spar
Mercator
Tuš

frutek

kašica iz jabolk, sliv in hrušk frutek, fructal, 100g

Pakiranje: 100 g

od1,39 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,39–1,49 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 13,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,39 €+32%

13,90 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,45 €1,39 €-4%

13,90 €/kg

Frutek kaša, jabolko, sliva, hruška, 100 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,49 €+25%

14,90 €/kg

kaša jabolko, sliva in hruška, frutek, 100 g