prigrizek rocky rolls, mlečna čokolada, benlian brithers, 70 g
Mercator
Tuš

benlian food

prigrizek rocky rolls, mlečna čokolada, benlian brithers, 70 g

Pakiranje: 70 g

od1,29 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 1,29–2,59 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 18,43 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,59 €1,29 €-50%

18,43 €/kg

Riževi Vaflji Rocky Rolls Čokolada in Mleko 70 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,59 €

37,00 €/kg