mešanica praženih arašidov in oreščkov, neslani, odlično, 150 g
Spar
Mercator
Tuš

odlično

mešanica praženih arašidov in oreščkov, neslani, odlično, 150 g

Pakiranje: 150 g

od3,39 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,39–3,49 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 22,60 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,39 €

22,60 €/kg

mešanica arašidov in oreškov, praženih in nesoljenih, odlično, 150g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,39 €

22,60 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,49 €

23,27 €/kg

Mešanica arašidov, oreškov Odlično, praženih, nesoljenih, 150 g