riž v vrečki 10 min., ben´s original, 250g
Spar
Mercator
Tuš

ben´s original

riž v vrečki 10 min., ben´s original, 250g

Pakiranje: 250 g

od2,15 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,15–2,39 € · prihranite do 0,24 €

Cena na enoto: od 8,60 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,15 €

8,60 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,19 €

8,76 €/kg

riž v vrečki, ben' original, 250 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,39 €

9,56 €/kg

Riž Ben's dolgozrnat, v vrečki, 10 minut, 250 g