jajčni valoviti rezanci, marodi, 400 g
Mercator
Tuš

marodi

jajčni valoviti rezanci, marodi, 400 g

Pakiranje: 400 g

od2,92 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,92–3,09 € · prihranite do 0,17 €

Cena na enoto: od 7,30 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

3,09 €2,92 €-6%

7,30 €/kg

Rezanci Marodi, valoviti z jajci, 400g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,09 €+11%

7,73 €/kg