proteinski puding, karamela, zott, 200 g
Spar
Mercator

zott

proteinski puding, karamela, zott, 200 g

Pakiranje: 200 g

od1,29 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 6,45 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,29 €

6,45 €/kg

puding karamela protein, zott, 200g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,29 €

6,45 €/kg