margarina, rastlinski namaz s soljo, rama, 200 g
Spar
Mercator
Tuš

rama

margarina, rastlinski namaz s soljo, rama, 200 g

Pakiranje: 200 g

od2,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,09–2,19 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 10,45 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,09 €+5%

10,45 €/kg

rastlinski namaz s soljo, rama, 200g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,09 €+5%

10,45 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,19 €

10,95 €/kg

Namaz mastni Rama, s soljo, 200 g