proteinski napitek, bela čokolada in malina, z bregov, 500 ml
Spar
Mercator

z bregov

proteinski napitek, bela čokolada in malina, z bregov, 500 ml

Pakiranje: 500 ml

od2,49 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 4,98 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,49 €+57%

4,98 €/L

proteinski napitek bela čokolada in malina z´bregov, vindija, 0,5l

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,49 €+2%

4,98 €/L