zeliščni čaj, fit & slim, teekanne, 20 vrečk, 32 g
Mercator
Tuš

teekanne

zeliščni čaj, fit & slim, teekanne, 20 vrečk, 32 g

Pakiranje: 32 g

od1,34 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 1,34–2,69 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 41,88 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,34 €

41,88 €/kg

Funkcionalni Čaj Fit & Slim Teekanne 32 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,69 €

84,06 €/kg