grški jogurt befree, brez laktoze, 0 % m.m., fage, 150 g
Spar
Mercator
Tuš

fage befree

grški jogurt befree, brez laktoze, 0 % m.m., fage, 150 g

Pakiranje: 150 g

od1,89 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,89–1,99 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 12,60 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,89 €+43%

12,60 €/kg

grški jogurt brez laktoze 0% m.m. befree, fage, 150g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,89 €+3%

12,60 €/kg

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,99 €

13,27 €/kg

Jogurt grški BeFree, Fage, Naturale, 0 % m.m., 150 g