beli sir, zelene doline, 250 g
Spar
Mercator
Tuš

zelene doline

beli sir, zelene doline, 250 g

Pakiranje: 250 g

od3,79 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,79–3,89 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 15,16 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,79 €

15,16 €/kg

beli sir 15,5% m.m., zelene doline, 250g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,79 €

15,16 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,89 €

15,56 €/kg

Beli Sir Zelene Doline 250 g