sadni prigrizek, jagoda, na!, 40 g
Spar
Mercator
Tuš

n.a.!

sadni prigrizek, jagoda, na!, 40 g

Pakiranje: 40 g

od1,59 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,59–1,69 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 39,75 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,59 €+34%

39,75 €/kg

sadne palčke jagoda fruit sticks, n.a!, 40g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,59 €+18%

39,75 €/kg

Sadni snack N.A!, jagoda, 40g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,69 €+25%

42,25 €/kg