sok, 100 % rdeča pesa, fructal natura, 0,7 l
Spar
Mercator
Tuš

fructal

sok, 100 % rdeča pesa, fructal natura, 0,7 l

Pakiranje: 700 ml

od2,63 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 2,63–3,69 € · prihranite do 1,06 €

Cena na enoto: od 3,76 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,63 €

3,76 €/L

Sok Fructal Natura 100% Rdeča Pesa 0,7 L

Spar

Spar

Na zalogi

3,19 €

4,56 €/L

100% sok rdeča pesa, fructal natura, 0,7l

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,69 €+19%

5,27 €/L