testenine durum polži 28 chifferotti rigati xl, mlinotest, 750g
Mercator
Tuš

mlinotest

testenine durum polži 28 chifferotti rigati xl, mlinotest, 750g

Pakiranje: 750 g

od1,89 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 1,89–2,09 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 2,52 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,89 €

2,52 €/kg

durum polžki, chifferi rigati, št. 26, mlinotest, 750 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,09 €

2,79 €/kg

Testenine Mlinotest, polži 26, durum, Chifferi rigati, 750 g