detergent za pomivanje posode, pril, 450 ml
Mercator
Tuš

pril

detergent za pomivanje posode, pril, 450 ml

Pakiranje: 450 ml

od1,99 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 1,99–3,99 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 4,42 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,99 €

4,42 €/L

Detergent Pril Minerals, Aqua Fresh Lotus flower, 450ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,99 €+33%

8,87 €/L