paradižnik harmony, zarja, pakirano, 500 g
Spar
Mercator
Tuš

s&z brez bz

paradižnik harmony, zarja, pakirano, 500 g

Pakiranje: 500 g

od3,49 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,49–3,69 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 6,98 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Ni na zalogi

3,49 €

6,98 €/kg

paradižnik harmony, 500g, pakirano

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,49 €

6,98 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,69 €

7,38 €/kg

Paradižnik Harmony pakirano 500 g