caffe latte cappuccino, emmi, 230 ml
Spar
Mercator
Tuš

emmi

caffe latte cappuccino, emmi, 230 ml

Pakiranje: 230 ml

od2,39 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 10,39 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,39 €

10,39 €/L

kava cappuccino caffe latte, emmi, 230ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,39 €

10,39 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,39 €

10,39 €/L

Mlečni Napitek Emmi Cappuccino 0,23 L