makadamija, odlično, 100 g
Spar
Mercator

odlično

makadamija, odlično, 100 g

Pakiranje: 100 g

od5,39 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 53,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,39 €

53,90 €/kg

makadamija, odlično, 100g

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,39 €

53,90 €/kg