rdeči fižol, natureta, 190 g
Spar
Mercator

natureta

rdeči fižol, natureta, 190 g

Pakiranje: 190 g

od0,81 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 0,81–1,34 € · prihranite do 0,53 €

Cena na enoto: od 4,26 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

0,81 €

4,26 €/kg

Spar

Spar

Na zalogi

1,34 €

7,05 €/kg

rdeči fižol, natureta, 190g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,34 €

7,05 €/kg