napolitanke, sadne kocke, koestlin, 740 g
Mercator
Tuš

koestlin

napolitanke, sadne kocke, koestlin, 740 g

Pakiranje: 740 g

od4,99 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 4,99–5,39 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 6,74 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

4,99 €

6,74 €/kg

Napolitanke Voćne kocke, 740g

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,39 €+69%

7,28 €/kg