narezek dimljena puranja šunka, pik vrbovec, pakirano, 100 g
Mercator
Tuš

pik vrbovec plus

narezek dimljena puranja šunka, pik vrbovec, pakirano, 100 g

Pakiranje: 100 g

od2,49 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,49–2,99 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 24,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,49 €

24,90 €/kg

Narezek Pik, puranja šunka, dimljena, 100 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €+25%

29,90 €/kg