čokolada s celimi lešniki, milka, 95 g
Mercator
Tuš

milka

čokolada s celimi lešniki, milka, 95 g

Pakiranje: 95 g

od1,39 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 1,39–1,99 € · prihranite do 0,60 €

Cena na enoto: od 14,63 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

1,39 €+8%

14,63 €/kg

Mlečna čokolada Milka, celi lešniki, 95 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €+67%

20,95 €/kg