testenine z okusom piščanca asia noodles, knorr, 65g
Spar
Tuš

knorr

testenine z okusom piščanca asia noodles, knorr, 65g

Pakiranje: 65 g

od1,25 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 1,25–2,49 € · prihranite do 1,24 €

Cena na enoto: od 19,23 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,49 €1,25 €-50%

19,23 €/kg

Testenine instant Knorr, okus piščanca, na azijski način, 65 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,49 €

38,31 €/kg