ozki kmečki jušni rezanci, lahove testenine, 400 g
Mercator
Tuš

lahove testenine

ozki kmečki jušni rezanci, lahove testenine, 400 g

Pakiranje: 400 g

od2,59 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,59–3,29 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 6,48 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,59 €

6,48 €/kg

Kmečki Ozki Rezanci Lah 400 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,29 €

8,23 €/kg