jogurtov napitek, malina, brez dodanega sladkorja, 0,1 % m.m., actimel, 6 x 100 g
Spar
Mercator
Tuš

actimel

jogurtov napitek, malina, brez dodanega sladkorja, 0,1 % m.m., actimel, 6 x 100 g

Pakiranje: 600 g

od3,29 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 5,48 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,29 €

5,48 €/kg

jogurtov napitek malina 0% dodanega sladkorja actimel, danone, 6x100g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,29 €

5,48 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,29 €

5,48 €/kg

Jogurtov napitek Actimel, malina, 0% dodanega sladkorja, 6 x 100 g