gazirana pijača, pink grapefruit, fentimans, 500 ml
Spar
Mercator
Tuš

fentimans

gazirana pijača, pink grapefruit, fentimans, 500 ml

Pakiranje: 500 ml

od2,85 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 2,85–3,39 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 5,70 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,85 €

5,70 €/L

Pijača Tonic Water, pink grapefruit, 0,5l

Spar

Spar

Na zalogi

3,33 €+33%

6,66 €/L

osvežilni napitek, grenivka, pink tonic, fentimans, 0,5 l

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,39 €+10%

6,78 €/L