tekoči lahki jogurt, 1,3 % m.m., zelene doline, 500 g
Spar
Mercator

zelene doline

tekoči lahki jogurt, 1,3 % m.m., zelene doline, 500 g

Pakiranje: 500 g

od1,29 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 2,58 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,29 €

2,58 €/kg

tekoči jogurt 1,3% m.m., zelene doline, 500g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,29 €

2,58 €/kg