proteinski puding, vanilija, alpro, 200 g
Spar
Mercator
Tuš

alpro

proteinski puding, vanilija, alpro, 200 g

Pakiranje: 200 g

od1,85 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,85–1,89 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 9,25 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,85 €

9,25 €/kg

sojin desert, vanilija, z dodatkom kalcija in vitaminov protein pudding, alpro, 200g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,85 €

9,25 €/kg

Deset Alpro sojin, proteinski, okus vanilija, 200 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,89 €

9,45 €/kg