kamniška klobasa, anton, pakirano, 360 g
Spar
Mercator
Tuš

anton

kamniška klobasa, anton, pakirano, 360 g

Pakiranje: 360 g

od4,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,99–7,29 € · prihranite do 2,30 €

Cena na enoto: od 13,86 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,99 €

13,86 €/kg

kamniška klobasa, anton, 360g

Mercator

Mercator

Na zalogi

7,29 €

20,25 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

7,29 €

20,25 €/kg

Klobasa Kamniška Anton, 360g