slani oreščki z barbecue okusom, nic nac, lorenz, 110 g
Spar
Mercator
Tuš

lorenz

slani oreščki z barbecue okusom, nic nac, lorenz, 110 g

Pakiranje: 110 g

od2,79 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,79–2,99 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 25,36 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,79 €

25,36 €/kg

arašidi v bbq pikantnem testu nic nac´s, lorenz, 110g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,79 €

25,36 €/kg

arašidi v hrustljavem testu, barbecue, nic nac, 110 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,99 €

27,18 €/kg

Arašidi v Testu Nic Nac Barbecue 110 g