testenine cappelletti, durum, zlato polje, 500 g
Spar
Tuš

zlato polje

testenine cappelletti, durum, zlato polje, 500 g

Pakiranje: 500 g

od1,10 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 1,10–1,58 € · prihranite do 0,48 €

Cena na enoto: od 2,20 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

1,10 €

2,20 €/kg

Testenine Zlato polje, cappelletti, durum, 500 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,58 €

3,16 €/kg