razmaščevalec express, smac, 650 ml
Spar
Mercator
Tuš

smac

razmaščevalec express, smac, 650 ml

Pakiranje: 650 ml

od3,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,99–4,09 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 6,14 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,99 €+5%

6,14 €/L

razmaščevalec, dezinfekcijski, smac express, 650 ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,99 €+33%

6,14 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,09 €+47%

6,29 €/L

Dezinfekcijski Razmaščevalec Smac 650 ml