sir emmental portion, president, pakirano, 250 g
Spar
Mercator
Tuš

president

sir emmental portion, president, pakirano, 250 g

Pakiranje: 250 g

od4,49 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,49–4,69 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 17,96 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,49 €

17,96 €/kg

sir emmental, president, 250g

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,49 €

17,96 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,69 €

18,76 €/kg

Sir President, Emmentalec, 250 g