kokosova moka, odlično, 500 g
Spar
Mercator
Tuš

odlično

kokosova moka, odlično, 500 g

Pakiranje: 500 g

od4,68 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,68–4,99 € · prihranite do 0,31 €

Cena na enoto: od 9,36 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,68 €

9,36 €/kg

kokosova moka, odlično, 500g

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,79 €

9,58 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,99 €

9,98 €/kg

Kokosova Moka Odlično 500 g