ovsena kaša z belo čokolado, borovnicami in semeni chia, dr. oetker, 52g
Spar
Tuš

dr. oetker

ovsena kaša z belo čokolado, borovnicami in semeni chia, dr. oetker, 52g

Pakiranje: 52 g

od0,79 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 0,79–1,03 € · prihranite do 0,24 €

Cena na enoto: od 15,19 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

0,79 €

15,19 €/kg

Kaša super Dr.Oetker, z belo čokolado, borovnicami in chia semeni, 52 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,03 €

19,81 €/kg