trajno pol posneto alpsko mleko, 1,5 % m.m., ljubljanske mlekarne, 0,5 l
Spar
Mercator
Tuš

alpsko mleko

trajno pol posneto alpsko mleko, 1,5 % m.m., ljubljanske mlekarne, 0,5 l

Pakiranje: 500 ml

od1,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,09–1,15 € · prihranite do 0,06 €

Cena na enoto: od 2,18 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,09 €

2,18 €/L

alpsko mleko 1,5%, 0,5l

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,09 €

2,18 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,15 €

2,30 €/L

Polposneto Alpsko Mleko Slim 0,5 L