arašidi v hrustljavem pikantnem testu nic nac, lorenz, 125 g
Spar
Mercator
Tuš

lorenz

arašidi v hrustljavem pikantnem testu nic nac, lorenz, 125 g

Pakiranje: 125 g

od2,79 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,79–2,99 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 22,32 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,79 €

22,32 €/kg

arašidi v pikantnem testu nic nac´s, lorenz, 125g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,79 €

22,32 €/kg

arašidi v hrustljavem testu, pikant, nic nac, 125 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,99 €

23,92 €/kg

Arašidi Nic Nac Paprika 125 g