razkužilo za roke dezikim derm, 500 ml
Mercator
Tuš

kimi

razkužilo za roke dezikim derm, 500 ml

Pakiranje: 500 ml

od4,49 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 4,49–5,59 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 8,98 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

6,99 €4,49 €-36%

8,98 €/L

Dezinfekcija za roke Dezin derm V1 pump, 500ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,59 €

11,18 €/L