mešanica za lazanjo, knorr fix, 52g
Spar
Mercator
Tuš

knorr

mešanica za lazanjo, knorr fix, 52g

Pakiranje: 52 g

od2,09 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 40,19 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,09 €+31%

40,19 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,09 €+5%

40,19 €/kg

mešanica začimb za lazanjo, knorr fix, 52 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,09 €

40,19 €/kg

Knorr fix, mešanica za lazanjo, 52 g